TARİHÇEMİZ

Türkiye son dönemde endüstri ve inşaat alanında dünya pazarından aldığı payı artırmaktadır. Gelişen ülkemizle beraber sanayicilerimiz ve yatırımcılarımızda hızla yol almaktadır.

İks bu süreçte sanayici ve girişimcilerimizin yurt içinde ve dışında ihtiyaç duyacağı tüm otomatik kapı ve elektromekanik yükleme sistemlerinde çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Firmamız, yatırımlarını yurt dışı mümessillerini en iyi şekilde temsil etmenin yanı sıra ülkemiz şartlarına uygun ürünler dizayn ve imal etmeye de kanalize etmektedir.

İyi niyet ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamak en büyük mutluluk kaynağımızdır.

MİSYONUMUZ

İKS YAPI firması olarak en önemli referansımızın müşterilerimiz olduğunun daima bilincindeyiz ve bu yüzden müşteri odaklı çalışmaktayız.

Memnun müşterilerimizin referansları ve tavsiyeleri çoğu zaman yeni başarılı işbirlikleri oluşturmaktadır. Bundan dolayı memnun müşterilerimiz en iyi referansımızdır.

VİZYONUMUZ

Otomatik kapı ve yükleme sistemleri üretimi yapan firmamız, endüstriyel üretim sektörlerinde müşteri ihtiyaçlarına uygun, ileri teknoloji ile kaliteli ve katma değeri yüksek ürünler geliştirmek.

Üretim ve ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak.

Hizmetlerimizin planlanma ve uygulanmasının sürekliliğinin sağlanması. Kaliteli ürünler ve uzman personelimizle müşterilerimiz için uzun vadeli tedarikçi olmak.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak.

YÖNETİM VE KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Otomatik kapı ve yükleme sistemleri sektörlerinde her bakımdan öncülüğü ve liderliği sürdürmek,
  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize gelişen teknoloji ile hizmet sunmak,
  • Müşteri memnuniyetini dolayısıyla bağlılığını sağlamak için iş süreçlerimizi geliştirmek,
  • İşimizi ilk seferde hatasız yapmak için çalışmak,
  • Hızlı, güvenli, konforlu, zamanında ve kesintisiz hizmet vermek amacıyla gerekli tüm süreçlerin kurulması ve yürütülmesini sağlamak.